Nerandi darbo? - Dirbti gali buti dar blogiau

2010.01.06 Marius
  • 97
10
Nerandi darbo?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
NEEEEEE MANO AKYS!!!!!!!
Marko 5872    
2KG gryno šokolado :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
šudgaudys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Dramblys gamina kepsniuka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5960    
oo, gerai, jau nebesijaudinu, kad kai baigsiu mokykla ir univerą (kas bus negreit) nebeturėsiu darbo :D
LookAtMe 5995    
Pzdc :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6014    
stengiuos ;D
giedriuxxx 6015    
nzn :D px marius tokiu mynciu daugiau :D
Nuotraukos nėra
Marius 6015    
pagaliau
Nuotraukos nėra
Marius 6016    
kas patvirtina tas demotivacijas?
Grįžti į viršų