beje jis ne mazas vaikas jam 18metu .:) :D
Neraštingumas - O dėl to, kad neturiu darbo - vis tiek kalta Valdžia
Anonimas
5300
Anonimas
5859
o ka, pas mane tokiu pilna ;D
Anonimas
5861
:D
Anonimas
5867
vd lochas ;D
Anonimas
5871
Neraštingumas čia ne tame paveiksliuke, o lietuviškų simbolių nenaudojime glūdi. Ir juk tą raštelį rašė dar mažas vaikas, tikrai nereiktų prie jo kibti. ^^
Vartotojovardas
5871
#5 Nustok tu ta nesamone metyti visur...Jeigu papu nemates, pilnas intikas pornuskes taigi...
Anonimas
5871
Žmogus kuris nepastebėjo klaidų tegu įsižiūri i žodį - pertrauka.
Anonimas
5871
demo gera, bet paveiksliuko nesupratau, kurioj vietoj tas nerastingumas? kad lietuvisku simboliu nera ar kad vietoj atsakomybe parasyta atsakingumas? beje, po zodzio "darbo" nereikia bruksnio, nebent tave mokykloj kitaip moke :D
|

