Too much Krokodil?
Nes „ant adatos“ - Gyvenimas gražesnis
Anonimas
5222
Anonimas
5269
m
Anonimas
5269
O čia ji..?
Anonimas
5269
Tokie vaizdai tikrai atmusa nuo narkotiku.
Anonimas
5269
vaikai, atsigaukit. Kalbat apie narkotikus, narkomanus, nors patys niekada nebuve salia, ir nebande. Tad geriau patylekit, uzsikabina del to, kad organizmas tiek kaifo neprigamina ir del to rejk dar.
FlowerPower
5269
Ewwwww.....
Anonimas
5269
#2 Nebukit, tamsta, diktatorius. Komentuoti gali visi, nes visus tai liecia. Tikrai nera malonu, kai tokie zmones vazineja autobusais, kai tokie zmones itraukia tavo vaikus i savo "amata" ir tt.
Anonimas
5269
Ne mums komentuoti tokius zmones, is sono ziureti yra vienas, o butu netoli to paties ju matomo ,,gyvenimas'' kitas. Kas komentuoti galetu, ta buve narkomanai, nes jie yra mate abidvi puses :)i
Anonimas
5269
simpatiska tokia
|

