Too much Krokodil?
Nes „ant adatos“ - Gyvenimas gražesnis
Anonimas
5224
Anonimas
5270
m
Anonimas
5270
O čia ji..?
Anonimas
5271
Tokie vaizdai tikrai atmusa nuo narkotiku.
Anonimas
5271
vaikai, atsigaukit. Kalbat apie narkotikus, narkomanus, nors patys niekada nebuve salia, ir nebande. Tad geriau patylekit, uzsikabina del to, kad organizmas tiek kaifo neprigamina ir del to rejk dar.
FlowerPower
5271
Ewwwww.....
Anonimas
5271
#2 Nebukit, tamsta, diktatorius. Komentuoti gali visi, nes visus tai liecia. Tikrai nera malonu, kai tokie zmones vazineja autobusais, kai tokie zmones itraukia tavo vaikus i savo "amata" ir tt.
Anonimas
5271
Ne mums komentuoti tokius zmones, is sono ziureti yra vienas, o butu netoli to paties ju matomo ,,gyvenimas'' kitas. Kas komentuoti galetu, ta buve narkomanai, nes jie yra mate abidvi puses :)i
Anonimas
5271
simpatiska tokia
|

