Gali būti... :D
Nes dar ne viskas prarasta
Anonimas
5233
Anonimas
5233
#9 nu nx . vel svaiksti . bad captain obvious . cia del to , kad kad uzsisako ka nors neatsiuncia.
Anonimas
5233
Čia apie ACTA !!!!!!! Tipo nebegalim siust internetu, tai įsirašyk į diską ir siųsk paštu. MY JOB HERE IS DONE
Anonimas
5233
cai tipo apie snoriukus kalba? :D
Anonimas
5233
Nu nes siuntini pragane tai ir demo sukure
Anonimas
5233
cia gal tureta omeny kad demo kurejas nori pats i siuntini susipakuoti save ir i uzsieni taip iskeliauti nes kiti budai jam neveikia
japa
5233
Jūs lopai ko neusprantat, gi čia lopiška demo !
Anonimas
5233
Pašto vartotoju vis mažiau, bet gal didės dėl kokios priežasties...
Rendolfas
5233
Pasukit galveles.
Anonimas
5233
Nu Punceka belenka meta ir belenka pasitvirtina, tik jis vienas supranta savo keliama shuda.
lukonic
5233
Gal kas paaiškins? o_O
|

