Nes kai Kaune pairodo vaivorykštė - apie tai rašo laikraščiai

2010.08.31 Pakaruoklis
  • 138
72
kaunas, vaivorykste







Nuotraukos nėra
Anonimas 4884    
#70- kad nebūna pas juos vairvorykščių?
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5239    
#70 Teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
Tas Vilniaus varymas ant Kauno parodo tik didį pavydą. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
Kurmi lopai čia zmogus nuotraukas savo įdėjo o lenkai pasityciojo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
Čia zmogus nuotrauka ikele lopai ir sudlenkiai pasityciojo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
is niuriu debesu ta vaivorykste pasirode , jai nedazlibinat zodziu ... tj niekas negali padet ..Nei Vilniui nei kokiam kitam mieste negirdejau ir nemaciau kad is niuriu debesu pasirodytu vaivorykste ir galit nepradet stumt kad tik kaune niurus debesys ar kazkas pan. Man cia tas amzinas konfliktas tarp Kauno ir Vilniaus atrodo beprasmiskas..Tas pats kaip kurie akiniai geresni Fielman ar Optika? Beprasmiski dalykai ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
nevykeliai tie kaunieciai , nieko nepadarysi . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Kaune vaivorykštės pasirodyti bijo :D
madness 5759    
Vaivorykštė tada tikrai nerealaus grožio buvo,o žmonės gyvenantys ne Kaune manau turėtų susilaikyti nuo komentarų,kadangi matos,kad juose jau jokios džiaugsmo kruopelės nebeliko,ir nebemokat net ir mažiausiom gyvenimo smulkmenom pasidžiaugt. Gėdos turėkit :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Jo Kaune retai kada "pairodo" vaivorykste
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
vilniuje bent gyventi galima :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#65 joa,Vilniuj ir buvo;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Kaunas - Kaimas prie Megos
Šudas ne sviestas, Kaunas ne miestas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Vilniuj dar gražesnę mačiau, bet niekas nieko apie tainerašė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
net neidomu slyksyu skaityi, tokias nesamones!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
#61 taip, tu visiskai teisus: " vilnius ne miestas, KAUNAS ne vilnius."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Tai čia šitą demo turi dvi prasmes. Jus tyliai atsisėskit ir pasinaudokit tais "dideliais kompiuteriais" ant pečių, kurie turbūt jau uždulkėjo.

Tiesa ta, jog Kaune forsų ir skinų kaip prišikta. Ten ir visus kitokius spardo, o Vilniuj - pasirinkimo laisvė. Dėl to dauguma ir varo ant Kauno. Šiaip savižudžiai galėtų išbandyt naują mirties būdą - užsirišt Lietuvos Ryto šaliką ir prasieit Kauno gatvėmis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Kaunas ne miestas, Vilnius ne Kaunas!
candy 5776    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Kaunas vapšče ne miestas o tvartas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Vilnius yra Pydarastu miestas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Retas, retas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Forsų miestas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Siaip pripazinkit, Lietuvoje kriminalai tesias ilgiausiai is visu ziniu ar laikrasty... Negi negalima parasyti apie grazius, musu pamirstus dalykus per musu rutina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Is tikro tai kai rasiau buvau palikes klaida tik visai kitoje vietoje, dabar "pairodo" atsirado greiciausiai del administracijos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#47 aha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
blt, cia tai geras xD bet saip gal pries keletu dienu vilniui buvo double rainbow !. . ir dar tokia ryski xD geriau butu apie ja parasius..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Marozu ir forsu mieste vaivorykstes retas reiskinys oO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Pakaruokli, praleidai S raide žodyje "pasirodo", kuris pas tave skamba "pairodo" :D
o demo tai gera, privertė nusijuokti. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#40 Kurva sutiksiu i galva ; P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#45 galvok ką šneki, duuuxas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
:D prajuokino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
o kaunas jau miesta pastate?
Nordze 5777    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
:D kaune vaivorykstes turbut retas reiskinys :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Daunas kurva kas sita sugalvojo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#40 atsiduodi parugusiu kačioku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
tai jau tikrai ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
ismok rasyt
Nuotraukos nėra
xyzpule 5777    
Nes vaivorykste tikrai ispudinga buvo. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
ohh it's a double rainboww oooohhh double rainbow
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Demotyvacija nesveikai prajuokino :D Vaivorykste Kaune - visuotine svente :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
ir ka man padarysi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
lievas- neturi jokios prasmes tiesiog zodis zodin nukopijuotu is kito puslapio. Bet kas nors pakeista butu :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#31 tau pizda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
oh no!! double raimbow
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Simai, uzskaitau :D
(50-72)
Grįžti į viršų