Jo :D Atsimenu, ten dar reikėjo aprašyt kažkokią šventę ir mes su klasioke pamačiusios šitą paveiksliuką parašėm, kad šventė buvo prasta, nes visi prisigėrė :D
Nes Lietuvos mokyklose - istorijos pamokos pačios įdomiausios
Emma11956
4928
Anonimas
5648
prisimenu šitą :D
Anonimas
5648
Neseniai ejom sita tema atsakinejau ;D
Anonimas
5648
cia 7kl prt :D KELIAS vadinas xD
Anonimas
5649
cia pamenu 7 kl istorijos prt.;D
Anonimas
5650
pz, cia kuriose pratybose? :D
Anonimas
5651
atsimenu tas buvo pries metus :D
Anonimas
5652
#16 :D
Anonimas
5652
Kaiii juokinga.. :\ net nervas ima nuo tokio zmoniu bukumo..
Anonimas
5652
prisimenu. visi paveiksliukai buvo gan idomus :D
Anonimas
5652
#6 :D!!!
As.
5652
omg. :D
rokas111
5652
Geras :D
Anonimas
5652
o kame čia mintis gera? per amžius buvo girtaujama ir ištvirkaujama ir ko tik nebuvo daroma.. ir moksleiviam tą tikrai reikia žinoti. o jei dėl tokių dalykų pamokos pasidaro įdomios, tai juoi geriau
Anonimas
5653
#6 Tu ir gal mažvaikis, 7-okas? Tikrai taip atrodo...
MldC
5653
nemaisyk sto saito su www.milionreasonswhylithuania....lt
huh
5653
apsiverk
Anonimas
5653
#3 Pas kai ka gera atmintis jei pamena ;D alkaholio daug nevartojo jauciu... O pvz man nervina tokie Am... kaip cia svelniai tarius, zirzlines kaip tu kurie tik ir nori islieti savo neigamias emocijas komentaruose. Ziauru... Mintis gera, kartais net juokinga, bet per tokius kaip tu kuriu yra vos ne apie tukstanti o gal maziau, mintis lieka sugadinta. Tad savo ,,kietuma'' jog esi suauges ar kietas slepk geriau. Niekam tokios emocijos nesizavi. Priesingai, sau bloga tik darai...
Anonimas
5653
Svarbu atminti normalia turi , alkoholio nesugadinta :)
huh
5653
lol mazvaikiai lankytojai jei dar kaip sakot 7 klase prisimenat..
Anonimas
5653
TIkrai sita prisimenu septintoj ar sestoj klasej pratybose buvo
gretagreat28
5653
:D
|

