Nes mes juos MYLIM!!

2011.02.10 Lileikis Darius
  • 168
27
Nes mes juos MYLIM!!



Nuotraukos nėra
Anonimas 5121    
#1 #21 Katės jūsų irgi nekenčia... dvasios ubagai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5304    
As vyras ir megstu kated ne del to, kad jos mielos ar pns., o todel kad jos man kaime peles, kurmius ir taip visokius kenkejus isgaundo per diena bent 5. O ka suo tuo tarpu padarys? Kad ir didelis, piktas, bet tik sedes ir valgyt prasys
NandP 5610    
Video tai geras, bet demotyvacija tai nevykusi. Geriau skambėtų:
Mes juos mylim, o kinai juos valgo ar panašiai.
Nuotraukos nėra
Kvakse 5611    
Nuostabu, tiesiog nėra žodžių :O ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Net sugraudino...man labai gaila ir skaudu žiūrėt ar klausyt, kad žmonės juos muša, nesirūpina...aš ne vien apie kates, bet aplamai apie visus gyvus padarėlius...jie juk mus myli ir yra atsidavę mums, o mes atsidavę smurtui, pykčiui, žudymui ir korupcijos gamybai... apmaudu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
koks nuostabus!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
nekenciu kaciu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Visą laiką žiūrėdama smagiai krizenau. Labai smagu su šiais mažyliais žaisti :)M
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
11# nekenciu taves kiek tu apie katinus gali rasyt atsigauk pagauliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
#12 jo tas burbulas tai pz prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
1:17 - aww shit, not again ;D
Nuotraukos nėra
Intill 5613    
Vargšas katinas.... toks vaizdas kad jį skraidyt mokina.
Taute 5613    
oho kokia demo, su mintim
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
cat haters can go fuck themselves
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
myliu kates, nu bet tu tai durnas "evil inside", katinai irgi prisirisa, be to net jei ir ne, tai tik parodo tavo savanaudiskaja puse, kad jei tu myli o katinas tiesiog gerai su tavim jaucias tai jau blogai. Reikia myleti, nesvarbu ar tau atsakys tuo paciu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
fail... katinas per nosi piena paleido :D
Nuotraukos nėra
CoopyPaste 5613    
#1 Nekenciu taves.
Nuotraukos nėra
taintless 5613    
kiek čia tuos kebabus dėsit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
Duhai kuriems nepatinka katinai. Jie super love them :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
evil pripranta ir prie zmogaus.jei nezinai nesakyk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
1:41 sitas katinas turejo INVISIBILE BIKE
!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
dėja yra išimčiu, mano katina buvo prisirišes prie manęs, tačiau jo nebėra :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
dievink tas kates o jom px ant taves kates tik prie gyvenamos vietos pripranta o ne prie zmogaus :D
Bieberland 5614    
aww. kai kjuut. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
Meilybė :)*********************************************
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
dievinu kates
Nuotraukos nėra
heybiatch 5614    
Nekenciu kaciu.
Grįžti į viršų