Nes tik Lietuviai - Sugeba visur įžvelgti kažką juokingo.

2010.11.15 eiwas123
  • 223
46
smoriginas,neturi,bybio







Nuotraukos nėra
Anonimas 5027    
IZRAELIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5219    
Dar Kristus nepažymėta.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5221    
Aš matau Lafa
mxb 5662    
ai jo geo pratybos nes sone tokia zeme nupiesta apacioje kaireje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
As dar matau KRISTUS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#36 O žemiau "tupa" "Tusas" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
no fake :D
tikrai yra 40psl 2užduotis, 7 klases pratybos 1 dalis (zeme)
as pazimejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Pratybos (abu krc atsilupe)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
pratibos*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
wow savo pradibos 7klase radau ta zodi :D
Nuotraukos nėra
andriuzx 5697    
aš tj matau ''tupa'' dar :D (horizontaliai su ta pačia vaaaarpaaa ''p'' raide)
Melina 5697    
man irgi zymes labiau patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Ne tik lietuviai pastebi tokius dalykus.
Serpent 5698    
#32 geografijos, dar anais metais turejau, atsimenu ir as sita pastebejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Čia vapšė tikybos pratybos gji.. : DDDD Ou gosh..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
ŽYMĖS žudo. :D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
good one ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
zyma kokia :D
gretagreat28 5698    
Vaaaarpa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#25 jomajo, 7 klasės. ;D
Nuotraukos nėra
Sraige 5698    
Ot ir 7 klases geografijos pratybos..:*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Man atrodo, kad čia šeštoko giešos pratkės gal :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
aš irgi buwau tą nuspalwinus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
mąąąątat y vaaarpas :D pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
žymės tai kietos :D lūžau labiau nei iš demo
Nuotraukos nėra
curlyblond 5699    
Man labiau patiko pvz Zymes . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
#20 dievaži, vienas pasakė, tai visiem dabar kartot. vėliau pažymėjau likusius. lol. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
zodzio KRISTUS dar nepamate..
Baudziauninkas 5699    
Būda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
kas cia per zodis virsuj "matat" ? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
kai geras atsimenu dar sita uzduoti xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
reiskia*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
#9 O tai reiske kate :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
EIVYDAI, BLEDE TU, NEPLATIK MANO PAVEIKSLIUKO. x|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Tagai koma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Izraeli dar praleido !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Koks skirtumas, ar geo, ar ist, ar 7, ar 8 klasė... Vis vien geri laikai buvo ir gera juos prisimint. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
Aš esu radus anglų uždavinyje tokiame radus žodį Pussy xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
8, nes as db 7, ten nera tokio... GEO.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
7kl.geo.prat.
BilisBobas 5699    
O man atrodo, kad 8-os klasės geografijos pratybos. :D Bet nesvarbu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
cia geo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
mxb
mxb 5699    
Atrodo 7 klase cia laikas istorijos pratybos , oi geri buvo laikai:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
praleidai žodi kristus ;D
Grįžti į viršų