Nes tik Lietuvoje - alus atstoja viską

2010.06.07 magda
  • 57
24
Nes tik Lietuvoje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
Svytoruio melynais kaip wash&go
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
#22 aš ir xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
Sorry visiems alaus mėgėjams, bet aš čia matau depiliaciją :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
o kaio gi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
xD
Yomas 5863    
Tauro Pilsneris :) ner lygiu
Karamele 5863    
Koks skirtumas kas kokį alų mėgsta? :D Šiaip demo čia daugiau tinka jauniem žmonėm :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Svyturio baltijos geriausias!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Heineken, or blindos ekstra <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Anksciau kai budavo senose bonkese melynas utenos jis buvo skanus, dabar kai padare su D-Light kamsteliais jis pasidare toks birzgalas, kad net pirmos bonkes pabaigoi pasidaro slykstus. Heineken is the best or Tauras pilsner :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Svyturio Baltijos tamsus alus.... tiesiog pasaka!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Švyturys red the best, because neutral :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#7 Dar Biržiečių, marių stiprusis ir forto stiprusis priot:D
Nuotraukos nėra
Vartotojovardas 5865    
Kalnapilis Pilsner arba Original ;)
OoS 5865    
Švyturio Gintarinis/Ekstra. Be konkurencijos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
#3 Tas tavo d - lightas, kažkoks birzgalas, nera čia ką ir bepridurti. Plius mėlyna Utenos gerti daug sveikiau, nei kokį sidra ar panašų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
geras tas alus, aisku yra geresniu. Mano favoritas kalsberg, bet kaina tokia, kad renkuosi melyna geriau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
utenos melynas gaidys
TORNADO-GUD
TEISYBE-GUD
SNEKORIU-GUD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
UTENOS MELYNAS- geria tik vaikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
utenos melynas - rulz
Mana 5866    
Utenos melynas- megstamiausias :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#2 RIMTAI? As tai nezinau kazkaip nelabai jau geriau d- light'as nors ir silpnesnis nors skonis neuzknisantis toks
Veee 5866    
#1 Man tai patinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
brrr tas utenos melynas gaidys toks kad nezinau jau net nat pirmos bonkutes galo jos nebesinoris (vomathon)
Grįžti į viršų