Nes tik Lietuvoje - fanai yra geriausi

2011.01.23 justle
  • 212
11
fanai,krepsinis



Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
#10 faktas , tu esi glušas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5355    
faktas, krepsinio fanai tikri idijotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Runkelizmas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
pamenu ziurejom tai wisi zwengem :)
justle 5634    
#2 neesme, kad nekopinau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
jo veido mimika ,,tobula"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
#4 tau gerai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
sita biceli as pazystu :)
Nuotraukos nėra
mav 5634    
#-1 omg tu nulinis :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
bent jau nerasyk zodzio ,, nes '' nors ne taip labai atrodys kad kopija is milionreasons...
Prodiger 5634    
nelogiškas sakinys. Gal "nes Lietuvos fanai yra geriausi"?
Grįžti į viršų