Nes tik rusai - taip sugalvotų

2010.12.17 LiQ
  • 287
64
Nes tik rusai



Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
didumo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
kai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
tai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
Bet
Nuotraukos nėra
unnameless 5497    
bachurui gal ir uztektu drasos, bet merginai tj tikrai reta kuriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
Nesveikiai cia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Eik tu nafik kai awesome, noreciau taip pabandyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
Kai norėčiau :))))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
taip palieka pora dieneliu kabeti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Vyrai nedrįso, tai paną nuleido žemėn :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
Klassno srabotano, krasava!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
o tj jei nutruktu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Malaci Ribiata :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
Va čia tai pz ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Nesveiki... Neveltui Rusais juos vadinam.. :D
Nuotraukos nėra
svetkis 5662    
Eik Tu naa.... Kai ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
NESVEIKAS SUOLIS SUPER
Nuotraukos nėra
Anonimas 5664    
O kaip ją vėl užtempė?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
komentaras turėtu būti va šitoks: aj nesvarbu, kiekvienas turi tik vieną gyvybę.

ir prie ko vėl tas "nes"? prie ko tai priežastis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
Nerealiai noreciau!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
gerai, kad nenutrūko virvė. arba, kad į namo sieną nesivožė, nes būtų bernukai galėję gramdyt draugą/ę.
Nuotraukos nėra
nulis 5667    
turbut nesuvokia koks ten aukstis kas nori pabandyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
ziauriai prikolina :D
Nuotraukos nėra
Vina 5667    
truputi sveiko proto truksta, bet adrenalino kraujyje turbut nemazai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Būtų neblogai pabandyti : DDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Blemba issitekst i sienas nebutu visai taip jau malonu, bet kodel gi ne uz adrenalina :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
sakes....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Pzdc, kaip noreciau tjp :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Bet tai kaiiiii extryymas! einasau , apsalau wien paziejus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Rock 'N' roll baby! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
#33 merga ... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Bet pizėėėė, kai extryyyymas. krč. Ir aš taip noooooooooriu. awwwww.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Ka mes zinom gal ten bernas spiege :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
mmm..rusijoj bernai turbut bailiai, kad mergos ekstrymu uzsiem ";D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
jusu nuomones daug geresni bajeriai negu sitos visos demo kartu sudejus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Kaip tai ka demotyvuoja? O gi tai, kad nebuk toks kaip jie.
Isigilinkite i minti.
Visai gera demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Šuolis tai ahujenas:D
Bet kai kurių žmonių supratimas kas yra demotyvacija tai mane stebina. Kas čia demotyvuojama/motyvuojama? Šokt nuo stogo? Būt rusu? Dabar demotyvacija laikomas kiekvienas paveikslėlis/video su užrašu apačioj ir juodu rėmeliu aplink -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
priciom cia rusai ;D visur taip daro ir netik jumping su virve
Nuotraukos nėra
Skywer 5669    
Cia gi profai atliko sita
Nuotraukos nėra
yox 5670    
rusai labai protingi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
EINA NX :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
išvada - Rusai lopai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
EXTREME
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Jie kazka gerai pavartoja O.o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
kaiiii
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Cia geras, o kurejas lopu lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
adrenalino doze gera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
net kraujas sustingo :x
Nuotraukos nėra
nulis 5670    
cia pizdec, nusileist tai px , bet padaryt ,tai jau issukis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
#3 Jo uzsiema, bet gal su profesionalu prieziura ir specialiom virvem, ir specialia iranga, o ne plet ant paklodes prirista moteriske.
(50-64)
Grįžti į viršų