Nesiginčykit su kvailiais, - nes jie nusitemps jus iki savo lygio ir nugalės patirtimi

2011.02.19 Whip
  • 192
9
gyvenimas







Nuotraukos nėra
Whip 5601    
nesigincysiu su jumis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
mano demo nukopino, nesamone ;D
Tizy 5606    
#1 Cia ne jo mintis, cia kazkokio rasytojo ar filosofo mintis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
nx sita patveitinom, o mano ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
Pritariu OAO :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
buvo
Vendigo 5606    
haha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5606    
angliskai geriau skamba ^^
Jaded 5611    
Gera mintis :)
Grįžti į viršų