nesigincysiu su jumis
Nesiginčykit su kvailiais, - nes jie nusitemps jus iki savo lygio ir nugalės patirtimi
Anonimas
5605
mano demo nukopino, nesamone ;D
Tizy
5606
#1 Cia ne jo mintis, cia kazkokio rasytojo ar filosofo mintis ;D
Anonimas
5606
nx sita patveitinom, o mano ne?
Anonimas
5606
Pritariu OAO :))
Anonimas
5606
buvo
Vendigo
5606
haha
Anonimas
5606
angliskai geriau skamba ^^
Jaded
5611
Gera mintis :)
|

