#6 Kaip pirštu į akį :D
Nesijaudink, jeigu tu kitoks, - mėgstamiausių visada mažiausiai
Anonimas
5075
Anonimas
5403
#39 Oho kokia tu pastabi :D Suauk biski ;)
virginija1987
5647
man tai toks vaizdas kad jie pavydi ir visi ta geltona nori sudubasyt nes jis tik tienas toks juk verta pavydeti del to
Anonimas
5649
Man nuo guminuku pradejo skaudet dantys..
Anonimas
5650
niceeeeeeeee :D
mxb
5650
xD
Anonimas
5650
guminuku armija...atakuoja!!!!!!!!!
Anonimas
5650
geltonus ir oranzinius visada palieku,zali skaniausi!
gretagreat28
5650
gers
Anonimas
5650
#31 :D
Anonimas
5650
Cia is tikro yra zalgirio, ryto ir siauliu fanai pavaizduoti :D
Anonimas
5650
tarp kaviansku ir portugalu stovi siaulietis :D
Anonimas
5650
Man geltoni skaniausi : P
Anonimas
5651
EEMMMMOOOOOOOOO
Vai2kas
5651
butent.:)
Anonimas
5651
pasirodo yra žemo IQ lygio šviesuolių :)
Anonimas
5651
tik optimistai taip galvoja :)
Anonimas
5651
O man zali kaip tik skaniausi
Anonimas
5651
O man zali kaip tik skaniausi
Anonimas
5651
Tai kad 0 logikos.
Anonimas
5651
#15 EMO :D
Anonimas
5651
sudas tos depresisku zmoniu padarytos demotyvacijos.
Anonimas
5651
#10 - :D
Anonimas
5652
Geltonas neskaniausiai atrodo xD nes zali ir raudoni daug ryskiau atrodo o geltonas isblkyskes kazkoks
Anonimas
5652
Ble tas geltonas skainei atrodo
Anonimas
5652
tas geltonas meškiukas toks mielas, noriu jo!!! :****
Anonimas
5652
#15 EMO!
Anonimas
5652
forever alone
Anonimas
5652
#10 PedoBear!!! :D
Anonimas
5652
#8 sakalai nepauksciai sakalai gaidziai
Anonimas
5652
LOL. ;D
Anonimas
5652
eikit nax, atsirado "kitokie", esat visi supisti destruktyvūs vartotojai ir fašistai
Anonimas
5652
#6 Teisybe;D
Anonimas
5652
ŽK - Sakalai - LR
Anonimas
5652
Zali - gotai , geltonas - pedikas visciukas , raudoni - pankai
Anonimas
5652
Siauliu fanas tarp zalgirio ir ryto fanu
Anonimas
5652
яфдш ялфтшфгыш ЖВ
Anonimas
5652
sutinku. :)
Anonimas
5652
labai gera.
zvp
5652
thumbs up
Vai2kas
5652
patiko.:)
|

