Nesijaudink, jeigu tu kitoks, - mėgstamiausių visada mažiausiai

2011.01.05 Anonimas
  • 624
41
Nesijaudink, jeigu tu kitoks,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5075    
#6 Kaip pirštu į akį :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
#39 Oho kokia tu pastabi :D Suauk biski ;)
virginija1987 5647    
man tai toks vaizdas kad jie pavydi ir visi ta geltona nori sudubasyt nes jis tik tienas toks juk verta pavydeti del to
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Man nuo guminuku pradejo skaudet dantys..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
niceeeeeeeee :D
mxb 5649    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
guminuku armija...atakuoja!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
geltonus ir oranzinius visada palieku,zali skaniausi!
gretagreat28 5649    
gers
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#31 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Cia is tikro yra zalgirio, ryto ir siauliu fanai pavaizduoti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
tarp kaviansku ir portugalu stovi siaulietis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Man geltoni skaniausi : P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
EEMMMMOOOOOOOOO
Vai2kas 5650    
butent.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
pasirodo yra žemo IQ lygio šviesuolių :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
tik optimistai taip galvoja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
O man zali kaip tik skaniausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
O man zali kaip tik skaniausi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Tai kad 0 logikos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
#15 EMO :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
sudas tos depresisku zmoniu padarytos demotyvacijos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#10 - :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Geltonas neskaniausiai atrodo xD nes zali ir raudoni daug ryskiau atrodo o geltonas isblkyskes kazkoks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Ble tas geltonas skainei atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
tas geltonas meškiukas toks mielas, noriu jo!!! :****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#15 EMO!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
forever alone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#10 PedoBear!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#8 sakalai nepauksciai sakalai gaidziai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
LOL. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
eikit nax, atsirado "kitokie", esat visi supisti destruktyvūs vartotojai ir fašistai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#6 Teisybe;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
ŽK - Sakalai - LR
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Zali - gotai , geltonas - pedikas visciukas , raudoni - pankai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
Siauliu fanas tarp zalgirio ir ryto fanu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
яфдш ялфтшфгыш ЖВ
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
sutinku. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
labai gera.
zvp 5651    
thumbs up
Vai2kas 5651    
patiko.:)
Grįžti į viršų