#6 Kaip pirštu į akį :D
Nesijaudink, jeigu tu kitoks, - mėgstamiausių visada mažiausiai
Anonimas
5075
Anonimas
5402
#39 Oho kokia tu pastabi :D Suauk biski ;)
virginija1987
5647
man tai toks vaizdas kad jie pavydi ir visi ta geltona nori sudubasyt nes jis tik tienas toks juk verta pavydeti del to
Anonimas
5649
Man nuo guminuku pradejo skaudet dantys..
Anonimas
5649
niceeeeeeeee :D
mxb
5649
xD
Anonimas
5649
guminuku armija...atakuoja!!!!!!!!!
Anonimas
5649
geltonus ir oranzinius visada palieku,zali skaniausi!
gretagreat28
5649
gers
Anonimas
5649
#31 :D
Anonimas
5650
Cia is tikro yra zalgirio, ryto ir siauliu fanai pavaizduoti :D
Anonimas
5650
tarp kaviansku ir portugalu stovi siaulietis :D
Anonimas
5650
Man geltoni skaniausi : P
Anonimas
5650
EEMMMMOOOOOOOOO
Vai2kas
5650
butent.:)
Anonimas
5650
pasirodo yra žemo IQ lygio šviesuolių :)
Anonimas
5650
tik optimistai taip galvoja :)
Anonimas
5650
O man zali kaip tik skaniausi
Anonimas
5650
O man zali kaip tik skaniausi
Anonimas
5650
Tai kad 0 logikos.
Anonimas
5650
#15 EMO :D
Anonimas
5651
sudas tos depresisku zmoniu padarytos demotyvacijos.
Anonimas
5651
#10 - :D
Anonimas
5651
Geltonas neskaniausiai atrodo xD nes zali ir raudoni daug ryskiau atrodo o geltonas isblkyskes kazkoks
Anonimas
5651
Ble tas geltonas skainei atrodo
Anonimas
5651
tas geltonas meškiukas toks mielas, noriu jo!!! :****
Anonimas
5651
#15 EMO!
Anonimas
5651
forever alone
Anonimas
5651
#10 PedoBear!!! :D
Anonimas
5651
#8 sakalai nepauksciai sakalai gaidziai
Anonimas
5651
LOL. ;D
Anonimas
5651
eikit nax, atsirado "kitokie", esat visi supisti destruktyvūs vartotojai ir fašistai
Anonimas
5651
#6 Teisybe;D
Anonimas
5651
ŽK - Sakalai - LR
Anonimas
5651
Zali - gotai , geltonas - pedikas visciukas , raudoni - pankai
Anonimas
5651
Siauliu fanas tarp zalgirio ir ryto fanu
Anonimas
5651
яфдш ялфтшфгыш ЖВ
Anonimas
5651
sutinku. :)
Anonimas
5651
labai gera.
zvp
5651
thumbs up
Vai2kas
5651
patiko.:)
|

