Nesijuok iš seno! - Pats toks būsi... jeigu pasiseks.

2010.04.07 Anonimas
  • 413
27
Nesijuok iš seno!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5356    
su E621 net pensijos nereiks :)
RYBA 5731    
#26 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Niekada nesijuokiu iš senesnių, Tik buvo viena situacija, pas mus gatvelėje gyveno tokia "boba", alchoholikė, krč kiek matai, tiek girta... Gal dešimt metų dviračiu nevažinėjus, ir vieną kartą "padarė" taurelę ir sėdo ant dviračio (kuriam berodc šimtmetis) ir kai varė skersai kelią tai lūūūūžo visi kas matė... Parkrenta, paguli, vėl stojasi lipa ir vėl važiuoja,.. ant tiek girta kad net nejautė, jok padangos prakiurę. Buvo juokinga, tačiau kai gerai pagalvoji, tai net ir gaila,. Tačiau kai dar geriau pagalvoji pati ji kalta... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
va va kai kam tai reiktu pasimokyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
visi mes busim seni... kiti net to "senumo" nesulauks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Jau buvau uzmirsus, kad vis tik yra tokiu, kuriems sita nuotrauk gali pasirodyti juokinga. Sekasi aplenkt anzmogius.
XciclonX 5805    
#18 visokiu priplaukeliu atsiranda kurie tik ir nori pasisaipyt ir yskaudint
ajstyte 5856    
Ir gan daug tokių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
#18 patikek atsiranda, pati maciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
O dar atsiranda besijuokiančių iš senų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
#16 tai tu gal ir nesijuoki iš senu žmoniu, bet atsiranda nesveiku kurie neturi ka veikt ir šaipos...
Kristea 5872    
Iš tokių niekada nesijuokiu :) Kas iš to? Visada visi juokiasi iš mažesnių arba silpnesnių, kodėl niekas prieš stipresnį nešoka?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
#13 Tu nesveikas ar juokauji??? senelio, prosenelio gyvenime neturejei? o gal vaikystes trauma? pats gyveni su seneliais kaime, kur yra labai prasta padetis? uzjauciu ir linkiu tau tolimesnio gero gyvenimo.. galbut psichologas tau pades yveikti vaikystes bedas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
mirsiu jaunas ir grazus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
man tj nejuokinga i juos ziurint o shlykshtu...jie smirda.., krc tingiu pasakot viska ka visi zinoti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
turiu omeny nuotrauka,o ne ta frukta su savo bairiais;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
blemba gerai pasakyta;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
#6 ne nu cia tai nuskelei... i prikola is toli nepanasu, ir siaip, kam is ju juoktis?!
Mirka 5924    
#6 Persistengei :) Arba dar nesubrendai, arba tiesiog esi neišauklėtas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
Kubiliau grazink pensijas!
Lukasas 5925    
dzokeris dumbass.Net į sarkazmą nepanašu.
dzokeris 5925    
reik iš senų žmonių juoktis kol pats jaunas :D
Maya 5925    
#4 teks :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
Nenorėčiau kankintis senatvėje.
Hanteris 5925    
Tikru tikrisuasia tiesa ;]
wwestas 5925    
Tiesa, kartais nepasiseka... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
True true
Grįžti į viršų