Nesinori liūdinti - Bet čia ne Antakalnis

2013.04.25 Junaite
  • 120
5
Nesinori liūdinti







Nuotraukos nėra
Junaite 4809    
#4 pradinukas, gal jau laikas į vidurinę pereiti, ką?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4809    
kvaila si demo, nes kurejas nesuprato prikolo. taip, cia net nekvepia antakalniu, bet orginalios demo kurejas norejo tiesiog motyvuoti tai, kad kai kurie vilnieciai nepazista rajono, kuriame gyvena. stai ir viskas^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 4810    
fotkinta is antakalnio lyg ir
berry111 4810    
Gera demo :D
Domile123 4810    
Maladiec :D prajuokino :D
Grįžti į viršų