#4 pradinukas, gal jau laikas į vidurinę pereiti, ką?
Nesinori liūdinti - Bet čia ne Antakalnis
Anonimas
4809
kvaila si demo, nes kurejas nesuprato prikolo. taip, cia net nekvepia antakalniu, bet orginalios demo kurejas norejo tiesiog motyvuoti tai, kad kai kurie vilnieciai nepazista rajono, kuriame gyvena. stai ir viskas^^
Anonimas
4809
fotkinta is antakalnio lyg ir
berry111
4810
Gera demo :D
Domile123
4810
Maladiec :D prajuokino :D
|

