Nesisuksi - Negyvensi

2011.10.02 saj4nas
  • 316
6
apsukrumas,gyvenimas,beibleidai







knob 5378    
blt jo jei realei tai jus moderatoraii huijne darot. bahuriuaks sita idejo, netvirtinat, cia kazkas nukopino, vsio iskarto patvirtinta. nah, tokias huijne reikia daryti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
#3 eik venas persipjauk
Taute 5378    
#3 kokybiškesnį paveiksliuką kitą kartą dėk
Aivaras19 5378    
krc as toki pati idejau pries dwi dienas... niekas neimete i pirma puslapy, byby dejau cia nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5380    
grziai skamba bet taip gyvenime nebuna :d wisu pirma bilas geitsas arba world bank presidentas net nekalbetu su kazkokio prascioku :D
Grįžti į viršų