Nesitikrink - Tu taip nemoki

2012.02.14 aaaaaa
  • 28
20
nemoki





: nemoki


Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
pasiekiu laisvai, nes klafke pas mane mazyte :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
ant apple kompo klaviaturos tikrai iseitu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
moku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5242    
cia kaskaip zmones moka isnarinti ranka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5243    
Tikrai, kad nuotrauka tai kažkokio grėbliarankio..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5243    
Kai ilgumo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5243    
aisku moku
C11 5243    
#11 Pilna normalaus dydžio klaviatūra manau. Nors ir laptopas, bet klaviatura lyg normalaus dydio. Aišku vos pasiekiu, bet ... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5243    
#10 , gal pas tave mažoji Apple klavietūra? :D
C11 5243    
Pasiekiu ant savo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5243    
Šiaip netaip, bet pavyko :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5243    
Ctrl+alt+delete lengva paspausti :D naudokit tik desine puse :D
Spartasaurus 5243    
jei butu banko apiplesimo nuotrauka tai visi eitumet tikrintis :D
forever-alone 5243    
typo su viena ranka ctrl+alt+delete? iseina lengvai :D
Ignassin 5243    
Pasitikrinau, net keliskart :D
Nu jooo, o galvojau jau mano pirštai ilgi :)
Rendolfas 5243    
Įdomu čia mergos, ar berno pirštai. Jeigu berno, tai aš įsivaizduoju kiek gerbėjų jis turi.. :D
SeToNaSS 5243    
F8 dar dasiekiu :|
Rendolfas 5243    
Aš tai pasitikrinau.. :D
SeToNaSS 5243    
Tai kai pirštai ilgumo :|
Grįžti į viršų