Nesitikrink - Tu taip nemoki

2012.02.14 aaaaaa
  • 28
20
nemoki





: nemoki


Nuotraukos nėra
Anonimas 5181    
pasiekiu laisvai, nes klafke pas mane mazyte :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
ant apple kompo klaviaturos tikrai iseitu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5242    
moku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5244    
cia kaskaip zmones moka isnarinti ranka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
Tikrai, kad nuotrauka tai kažkokio grėbliarankio..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
Kai ilgumo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
aisku moku
C11 5245    
#11 Pilna normalaus dydžio klaviatūra manau. Nors ir laptopas, bet klaviatura lyg normalaus dydio. Aišku vos pasiekiu, bet ... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
#10 , gal pas tave mažoji Apple klavietūra? :D
C11 5245    
Pasiekiu ant savo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
Šiaip netaip, bet pavyko :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
Ctrl+alt+delete lengva paspausti :D naudokit tik desine puse :D
Spartasaurus 5245    
jei butu banko apiplesimo nuotrauka tai visi eitumet tikrintis :D
forever-alone 5245    
typo su viena ranka ctrl+alt+delete? iseina lengvai :D
Ignassin 5245    
Pasitikrinau, net keliskart :D
Nu jooo, o galvojau jau mano pirštai ilgi :)
Rendolfas 5245    
Įdomu čia mergos, ar berno pirštai. Jeigu berno, tai aš įsivaizduoju kiek gerbėjų jis turi.. :D
SeToNaSS 5245    
F8 dar dasiekiu :|
Rendolfas 5245    
Aš tai pasitikrinau.. :D
SeToNaSS 5245    
Tai kai pirštai ilgumo :|
Grįžti į viršų