Nesvarbu, ar moki žodžius - Svarbu - gerai veža!

2011.06.25 vafakin
  • 753
26
aaaaaay, macarena







Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
Svarbu, kad Troll Face kartu pasikvieti.
Arba pats loep.weebly.com i Troll Face pavirsti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5393    
Eikit jus nx, mane pirma kart demo prajuokina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5441    
dale atukveapo allegria macarena
ketukveapo espadarles allegria cosabuena
dale atukveapo allegria macarena

EHHH MACARENA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
True. : $
Nuotraukos nėra
Anonimas 5464    
#17 Kaip tiksliai pasakyta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
#11 FUCK YOURSELF
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
AAAA M<A>C<A>R<E>N<A> :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
Ech... galėtų baikt kopint iš memebase visus joke'us, visai neoriginalūs
Fanatikeee 5474    
:D
anonimas 5475    
kaikuriems buna atveju, kad lyrica px visai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
Dale a tu cuerpo alegria Macarena
Que tu cuerpo es pa' darle alegria y cosa buena
Dale a tu cuerpo alegria, Macarena
Hey, Macarena
Nuotraukos nėra
Anonimas 5475    
siaubas net apsiverkiau is juoko :D
Kentux 5476    
Iki ašarų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
#12 Tu kaip tik džiaukis, sutaupė tau žmogus kelias gyvenimo sekundes. Išnaudok jas protingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
#11 aciu tau.Dabar zinosim, kad moki naudotis google ir ivesti "macarena lyrics".
aciu.Be taves nebutume suzinoje sito pasaulinio svarbos dalyko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Dale a tu cuerpo alegria Macarena
Que tu cuerpo es pa' darle alegria cosa buena
Dale a tu cuerpo alegria, Macarena
Hey Macarena!
(Ay!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Kai gerumo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Wtf
Nuotraukos nėra
Matrica69 5476    
panasiai taip su dauguma dainu buna apart anglu kalbos :D
kiki17 5476    
#4 mano nuomone. kazkam patinka kazkam ne. butina iskart kabintis.
ImNotJesus 5476    
Seniai taip nesijuokiau. *nubraukia ašarą*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
EIK TU NX KAI ZJBS ANE PZ NESVIEKAI KRC
Punceka 5476    
Na ir kas čia per velnias, Ieva..?
kiki17 5476    
nx kas cia per sudas ? ne nu tikrai kas per velnias?????
vafakin. koks nick tokia ir demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
Deja, bet nebūna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Ne.
Grįžti į viršų