Nesvarbu, kokia būtybė - Jausmus turi visi!

2012.02.07 Nevirsyk
  • 112
4
gyvunai



Nuotraukos nėra
Anonimas 5248    
#3 man taves gaila
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
#2 Pritariu, jei žydus laikytume žmonėmis.
Geras_Iksas 5250    
DEJA.... sunys gal ir taip, bet zmones ne visi turi jausmus. ir daugelis gyvunu neturi jausmu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
bŪtybė - rašyti išmokit
Grįžti į viršų