#6 Nusišnekėjai. Žmogaus gerumas, ir apskritai moralė nuo religijos nepriklauso.
Nesvarbu, kokią religiją išpažįsti - Svarbu, būti geru žmogumi
Anonimas
4867
Anonimas
5025
#6 tikriausiai, kad nepažįsti nė vieno. :)
Anonimas
5433
Geriausia religija-krepsinis!!!
Anonimas
5439
BURN THE JEWS
Anonimas
5439
yra keliatas tiesu kurios yra tokios aiskios bet del tos pacios priezasties jos yra nesuprantamos eiliniems zmonems
Rocknroll
5439
svarbu buti geru zmogumi ir realigiju neispazinti
sima48
5439
Teisybė !
Anonimas
5440
zydai gobsus gaidziai
grafauskas
5440
Tarp krikščionių nėra gerų žmonių.
Sylon
5440
teisybe
Catenas
5440
Buvimas geru zmogumi turi ir blogu savybiu...
sniegas
5440
Labai teisinga demotyvacija!
gitaristas
5440
svarbu,k kad tu demotyvacijų nebekurtum
gitaristas
5440
svarbu,k kad tu demotyvacijų nebekurtum
|

