Nesvarbu, kokią religiją išpažįsti - Svarbu, būti geru žmogumi

2011.08.03 zvp
  • 141
14
Nesvarbu, kokią religiją išpažįsti







Nuotraukos nėra
Anonimas 4867    
#6 Nusišnekėjai. Žmogaus gerumas, ir apskritai moralė nuo religijos nepriklauso.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5025    
#6 tikriausiai, kad nepažįsti nė vieno. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Geriausia religija-krepsinis!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5439    
BURN THE JEWS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5439    
yra keliatas tiesu kurios yra tokios aiskios bet del tos pacios priezasties jos yra nesuprantamos eiliniems zmonems
Rocknroll 5439    
svarbu buti geru zmogumi ir realigiju neispazinti
sima48 5439    
Teisybė !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5440    
zydai gobsus gaidziai
Nuotraukos nėra
grafauskas 5440    
Tarp krikščionių nėra gerų žmonių.
Sylon 5440    
teisybe
Catenas 5440    
Buvimas geru zmogumi turi ir blogu savybiu...
Nuotraukos nėra
sniegas 5440    
Labai teisinga demotyvacija!
gitaristas 5440    
svarbu,k kad tu demotyvacijų nebekurtum
gitaristas 5440    
svarbu,k kad tu demotyvacijų nebekurtum
Grįžti į viršų