Nesvarbu, kokią religiją išpažįsti - Svarbu, būti geru žmogumi

2011.08.03 zvp
  • 141
14
Nesvarbu, kokią religiją išpažįsti







Nuotraukos nėra
Anonimas 4866    
#6 Nusišnekėjai. Žmogaus gerumas, ir apskritai moralė nuo religijos nepriklauso.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5024    
#6 tikriausiai, kad nepažįsti nė vieno. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
Geriausia religija-krepsinis!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
BURN THE JEWS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5438    
yra keliatas tiesu kurios yra tokios aiskios bet del tos pacios priezasties jos yra nesuprantamos eiliniems zmonems
Rocknroll 5438    
svarbu buti geru zmogumi ir realigiju neispazinti
sima48 5438    
Teisybė !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5439    
zydai gobsus gaidziai
Nuotraukos nėra
grafauskas 5439    
Tarp krikščionių nėra gerų žmonių.
Sylon 5439    
teisybe
Catenas 5439    
Buvimas geru zmogumi turi ir blogu savybiu...
Nuotraukos nėra
sniegas 5439    
Labai teisinga demotyvacija!
gitaristas 5439    
svarbu,k kad tu demotyvacijų nebekurtum
gitaristas 5439    
svarbu,k kad tu demotyvacijų nebekurtum
Grįžti į viršų