Nesvarbu kur darai plotą - Anksčiau ar vėliau vistiek visi persikels į virtuvę

2010.05.19 osho
  • 107
16
tusas,pjanke,plotas,virtuve







Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
ar neturėtų žodis "plotas" būti kabutėse?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
Labiausiai uzpisa kai viska sveciai iskrausto is saldytuvo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
vis tiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
nu jo..cia dazniausiai buna kitos dienos ryta :D kai visi kava geria
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
arba sheip ateina laikas maistui :))) apsaugok dieve shaldytuva :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
niekad niekas nepersikelia i virtuve pas mus, dar neteko to matyt, bet kur bet tik ne i virtuve
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
virtuvej kazko lb jauku, tdl visi ten ir buna xD




Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Kazko tai perdetas apetitas pas visus atsiranda kai prisigeria :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
visi prisigere isalksta ir eina sniaukst saldytuvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
Faktas :D
LookAtMe 5881    
Ble, cia tokia tiesa :D
kasiakas 5881    
#3 plotas be virtuves ne plotas :D
Mirka 5881    
Tada ieškos vietos, panašios į virtuvę :D
sch 5881    
o jai darai ten kur virtuves nera?
chzarija 5881    
aga daznai taip pasitaiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Būtent!
Grįžti į viršų