ar neturėtų žodis "plotas" būti kabutėse?
Nesvarbu kur darai plotą - Anksčiau ar vėliau vistiek visi persikels į virtuvę
Anonimas
5841
Anonimas
5846
Labiausiai uzpisa kai viska sveciai iskrausto is saldytuvo...
Anonimas
5862
vis tiek
Anonimas
5872
nu jo..cia dazniausiai buna kitos dienos ryta :D kai visi kava geria
Anonimas
5876
arba sheip ateina laikas maistui :))) apsaugok dieve shaldytuva :D
Anonimas
5878
niekad niekas nepersikelia i virtuve pas mus, dar neteko to matyt, bet kur bet tik ne i virtuve
Anonimas
5878
virtuvej kazko lb jauku, tdl visi ten ir buna xD
Anonimas
5880
Kazko tai perdetas apetitas pas visus atsiranda kai prisigeria :D
Anonimas
5880
visi prisigere isalksta ir eina sniaukst saldytuvo :D
Anonimas
5881
Faktas :D
LookAtMe
5881
Ble, cia tokia tiesa :D
kasiakas
5881
#3 plotas be virtuves ne plotas :D
Mirka
5881
Tada ieškos vietos, panašios į virtuvę :D
sch
5881
o jai darai ten kur virtuves nera?
chzarija
5881
aga daznai taip pasitaiko
Anonimas
5882
Būtent!
|

