Na pacany! :D
Nesvarbu lohai jie, ar normalūs, - savi lieka savi, o su savais mes einam iki galo!
Daniella
5302
Anonimas
5304
Kad ir koks draugas visada bus draugas gerai pasakyta!!!
Anonimas
5305
Karoona
Anonimas
5307
www.demotyvacija.lt/ir-nesvarbu-ar-kurvos-jie-ar-like-normalus-1312549.html
Anonimas
5307
gerai pasakyta
sqlD
5307
BUMER :--))
Anonimas
5308
va, va, auksine fraze : ))
Anonimas
5308
cia kartais ne is bumerio?
|

