Nesvarbu oras - Jei yra noras

2011.03.29 LaurynasB
  • 409
18
krepsinis, tikri, lietuviai, lietuva







Nuotraukos nėra
PowDer 5483    
100% sutinku, puiki motyvacija, jei galeciau duociau kad ir 100+ :)
LaurynasB 5554    
#14 :D neparasyta "ce tik krepsiniui ir tik krepsiniui"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
#14 :D taigi cia ne vien krepsiniui taikoma :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
100% ;D sutinku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
čia tai pieviška demotyvacija, futbolui tinka labiau toks pasakymas ar kokiam nors dviračių sportui, nes aukšto lygio krepšinis vistiek visada žaidžiamas viduj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Man su kase tikrai taip.Nesvarbu ar ziema ar vasara,lyja ar sninga. Man kase tiks bet kokiu metu laiku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
sutinku 100%. ir cia nie vien su kasiu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
kas ten per kvadratėlis fotkėj? šalia kamuolio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Nu mes fule irgi visa ziema ant sniego zaidziam, rudeni per purvynus...
Ohh_Nooo 5568    
Va kur demotyvacija !
Reinass 5568    
Būtent :)
Teenagor 5568    
yup :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Siuo metu labiau tiktu futbolas : DD
Nesvarbu ar yra zole , jei yra noras .
Spunkyz 5568    
jaaap (sun)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Jau 3 savaites kai losiam kieme t.y. kazkur nuo kovo 7 dienos ...
kiki17 5568    
pas mus kai tik nutirpst sniegs is kart ir prie kases visi..
pamenu visi vakarai taip budavo..:]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
sninga ble :D
povilasq 5568    
tai kad pusto ;( (blush)
Grįžti į viršų