visa gyvenima pasitikejau savo jegomis nors juodai nesimokiau bet visi kontrai budavo islaikyti ir joks supistas dievas cia nepades
Net ir netikintys mokiniai - prieš kontrolinius pradeda tikėti Dievu.
Anonimas
5583
Anonimas
5720
Pirma reikia padėti pačiam sau, kad galėtų Dievas padėt.
Anonimas
5721
Kokia durna demo. Krč, jei jau tipo pradėsi tikėt, tai geriau parašysi. Nx dūchai.
Rocknroll
5721
Ot ir ne! dejau skersa as ant jusu tu dievu supistu as realistas ir tokiom nesamonem netikiu.Savim reikia tiket ! dar pasakykit kad ir kokia velyku bobute egzistuoja ar santa klausas tai vapsie atsilupe busit
Anonimas
5721
Jei nori kad sektusi, nueini i Google, suvedi ko reik ir spaudi "Man sekasi" :D Simple
Anonimas
5721
as tik per kaledas kaledu sineliu tikiu
Anonimas
5722
butent :D
Anonimas
5722
nesuprantu kodel viskas kuriama apie mokinius :D juk mokykla yra toks lengvas dalykas kad nera ten ka veikt. va univere tai sunku.
kiki17
5722
jei pats nepasistengi tai nks kitas ir nepades o juolab dievas tau atsakymu nepasnabzdes
Anonimas
5722
PRadedu tiket savim o ne kazkokiu dievu blt ..
Anonimas
5722
net tada netikiu :D
Anonimas
5722
#6 bibi uostik
Anonimas
5722
kartais, pasimeldi pries kontra . :D
Anonimas
5722
NARDRAGE
Anonimas
5722
UŽPISOT VAIKAI SU TAIS KONTROLINIAIS. VALINKIT NAXUI IŠ DEMOTYVACIJOS O TAI ATVIORKĘ ŠIKNON GAUSIT IR TADA NEI DIEVAS NEPADĖS!
ega
5722
Bybi as i spera pradedu tiket
Anonimas
5722
Jo, prieš kontrus mūsų klasė bažnyčia tampa.
povilasq
5722
nifiga, pradedu tikėti google visagaliu, ir kad tele2 netas normaliai veiks ;D
Anonimas
5722
xD
Anonimas
5722
Ne.
|

