Ne megztinis čia išvis. Turbūt nematę tikro megztinio niekas.
Net Petruškevičiui - stiliovas „megstukas“ nepatinka
Anonimas
5233
mecha
5233
mociute numezge megztuka, o jus pavydit
Anonimas
5233
būtent tai ir turiu omeny. nerado prie ko prikibt? visiem su darbu sunku, ka gauni ta dirbi, tj db stumt pradės.. lygis čia
Anonimas
5234
Viespatie, kaip zema tyciotis del zmogaus rubu! Darzelinukai...
zvp
5234
#1 O kam dabar lengva gyvent.. Mus taip pat įžeidinėja dėl mūsų darbo ;)
Anonimas
5234
užaukit, jomajo. įžeidinėti žmogų dėl jo darbo.. žemas lygis. Aš prieš LANVA, bet prieš žmogų nieko neturiu. Rado dar prie ko prisikabint, krc. :D
|

