Neteisybė - Kai vieni auga, kiti sensta..

2011.04.14 whatnaa
  • 267
9
Neteisybė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
gi visi pasensta blet.
zilwis777 5550    
Susimastyti privercianti demotyvacija... :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
as ne :D joke
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
Sensta VISI
kiki17 5550    
blogiausias dalykas bunant jaunam, tai ziureti kaip sensta tie kuriuos myli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
#3 smaikstuolis
povilasq 5550    
regis, kazkieno suni uzmigde...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
ir dar abu toj pacioj stoikej ;D
Nerimtas 5550    
Tai, kad visi sensta.
Grįžti į viršų