Neteršk meilės draugyste... - Pabaiga yra pabaiga.

2010.08.01 Gretukass
  • 80
21
Neteršk meilės draugyste...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Jau tokia nesąmonė.. Išsiskyriau su vaikinu, jau seniai. Bet mes iki šiol draugai.Ir labai geri. Vaikai , nekurkit tokių nesąmoningų demo.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
gera
Sypt. 5803    
Man tai labai patiko.
EwaldoX 5804    
#13 visų pirmą - aš vaikinas (klaidingai parašei komentarą). Komentaruose negalima išreikšti nuomonės ir atsiliepimų? Tai norėjai pasakyti.
Nuotraukos nėra
aszh 5806    
na jo shis demo gan koncervatyvus :) visuomene keiciasi ir zhmones nebe taip prisirisa kad ishsiskyrimas privestu prie tokios skausmo jo tiesiog draugauti su savo ex butu per sunku. matau ta tendencija kasdien. vartotoju visuomene - tai ir zmones vartojame :) gerai tai ar blogai - parodys laikas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
NESAMONĖ
su buvusiu mes dbr labai geri draugai, ir kitaip neįsivaqizduoju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
neaiskink cia ka tersti ko ne nx D:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Kokie jus sušikti cinikai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#8 šiaip kaip frazė tai ok,bet kam tokius š dėt į šitą saitą? čia demotyvacija.lt,o ne manepalikovaikinasirdabarseilėjuosdėljoaaahahahaha.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Remarkas :)
Siaubas_Baubas 5807    
Mano nuomone, draugystė niekada nieko neteršia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
tersiu ir nieko blogo tame nematau,juk smagu kartais susitikti ir pakalbeti kaip sekasi ir pan, o reikalaui esant galbut siek tiek padeti, juk kazkada tas zmogus buvo labai tau brangus, tai nematau reikalo nuo jo slapstytis ar apsimesti kad jo nepazystu ;))
Vyncas2 5807    
#4 maždaug " tavo šuo nudvėsė, bet tu jį vistiek gali laikyti"
EwaldoX 5807    
Taaaiiip demotyvavo. :O
Gretukass 5807    
Jei tau nepatinka, tu ir neziurek. Jei tau debiliskos, nereiskia, kad jos debiliskos visiems. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
O Remarko frazes pradėjo iliustruoti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
šitos panos žiūriu beveik visos "demotyvacijos" debiliškos, a.k.a. verksmingi pasiseilėjimai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Pasaulis nesisuka jei stovim vietoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Liūdnas. Bet jei to žmogaus negali nustot mylėt, jau geriau likt draugais ir tikėtis, kad kada nors..., nei visai jo netekt.
Nuotraukos nėra
Ramus 5807    
liūdnas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
va šitas super
Grįžti į viršų