Netgi patys didžiausi - Pradėjo nuo pačios apačios

2011.08.09 zilwis777
  • 129
13
eifelis,patys,didziausi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
Ką tu čia nusišneki? tai ką tau čia šiaip piešinukai? nuo kokios dar viršūnės? išsiplauk galva#10
Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
Visiskai taip. As taipat pradejau nuo sokiu mokykloj ,o dabar soku amerikoje naktineme klube ,bet taipat pradejau nuo mokyklos talentu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5429    
o gal ir ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5429    
Jeigu rimtai tai Eifelio bokstas buvo pastatytas nuo virsaus, ir nieko cia juokingo. Sukonstruota virsutine dalis, paskui po ja pakista zemiau einati dalis ir sutvirtinta, taipogi su sekanciomis dalimis. nes tuo laiku nebuo tokios technikos galincios uzkelti toki svori i toki auksti. pasigooglinkit, mielieji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
#4. tai tikriausiai inžinierius Gustave Eiffel laimėjęs konkursą aukščiausiam pastatui buvo kažkoks ateivių ateivis. :D
Sylon 5431    
as ten buvau
NandP 5431    
Nuotrauka tai gerač o mintis tai neblogač bet gyvenime nevisada tinkantič nes jeigu paimsi verslą tai kartais galingos kompanijos yra paveldimos ir po to jos sminka žemyn taip, kad būna ir atvirkčiai iš viršaus į apačia.
XciclonX 5431    
Čia ne apie bokštą mintis, bet apie žmones...
povilasq 5432    
nebent kase duobe, tada jie pradejo nuo virsaus (think)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
Nifiga, aš jum pasakysiu žmonės, čia pastatė ateiviai ! Taip kad nepizdielinkit ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
saunu kad yra zmoniu kurie prisipazysta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
tai ne ble nuo virsaus pastate
Nuotraukos nėra
Anonimas 5432    
o as nevykelis, nepaminejau :)
Grįžti į viršų