Ką tu čia nusišneki? tai ką tau čia šiaip piešinukai? nuo kokios dar viršūnės? išsiplauk galva#10
Netgi patys didžiausi - Pradėjo nuo pačios apačios
Anonimas
5179
Anonimas
5246
Visiskai taip. As taipat pradejau nuo sokiu mokykloj ,o dabar soku amerikoje naktineme klube ,bet taipat pradejau nuo mokyklos talentu....
Anonimas
5429
o gal ir ne :D
Anonimas
5429
Jeigu rimtai tai Eifelio bokstas buvo pastatytas nuo virsaus, ir nieko cia juokingo. Sukonstruota virsutine dalis, paskui po ja pakista zemiau einati dalis ir sutvirtinta, taipogi su sekanciomis dalimis. nes tuo laiku nebuo tokios technikos galincios uzkelti toki svori i toki auksti. pasigooglinkit, mielieji.
Anonimas
5430
#4. tai tikriausiai inžinierius Gustave Eiffel laimėjęs konkursą aukščiausiam pastatui buvo kažkoks ateivių ateivis. :D
Sylon
5431
as ten buvau
NandP
5431
Nuotrauka tai gerač o mintis tai neblogač bet gyvenime nevisada tinkantič nes jeigu paimsi verslą tai kartais galingos kompanijos yra paveldimos ir po to jos sminka žemyn taip, kad būna ir atvirkčiai iš viršaus į apačia.
XciclonX
5431
Čia ne apie bokštą mintis, bet apie žmones...
povilasq
5431
nebent kase duobe, tada jie pradejo nuo virsaus (think)
Anonimas
5431
Nifiga, aš jum pasakysiu žmonės, čia pastatė ateiviai ! Taip kad nepizdielinkit ;]
Anonimas
5431
saunu kad yra zmoniu kurie prisipazysta :D
Anonimas
5431
tai ne ble nuo virsaus pastate
Anonimas
5431
o as nevykelis, nepaminejau :)
|

