Nu gerai, ir one.lt, ir facebook.lt, ir draugas.lt, ir pažinys.lt ir visi kiti. "šūdas", tai kaim kišates, nepatinka tinklapiai tai nesilankykyt ir viskas, o ne krauna kas ant ko daugiau. Lietuva nesikeičia :)
Neturi draugų? - Nesijaudink "Facebook" mielai padės tau susirasti draugų
Modesta771
5830
kasiakas
5830
visi stuma ant fb ar one... bet tas kas stuma stobal naudojas :D fail'ai tas dabartinis jaunimas:D nepapyzdavoje blm negali gyvent... sukurkit savo koki pazinciu ir bendravimo saita... nors kazka panasaus tada ziuresim ar bus dydesne paklausa uz facebook...
Anonimas
5830
One.lt - atgyvena, o ir fb - šūdas.
Anonimas
5841
facebook yra geriau nei one ,tas jau visiems aisku... esme tokia,kad gali dalintis party fotografijom,ispudziais arba susitart del susitikimo
Anonimas
5852
dar vienas daunizmas, kaip ONE.lt, net tevai sedi...
Anonimas
5859
Fona tai galit užsidėt jeigu naudojat firefox addons.mozilla.org/en-US/firefox/
Anonimas
5860
nestumkit gerai tad facebook...
Rut.
5860
Atrodo, kad be facebook greit nebebus apie ką kalbėt.
Anonimas
5861
addons.mozilla.org/en-US/firefox/browse/type:2
sueis
5861
Kaip pasidaryti foną, pamokinkit kasnors :)
Anonimas
5861
Jap, fonas tikrai nuostabus !
Anonimas
5861
Bob Marlis +5 :D
varna
5861
bullshit tas facebook
|

