Neturi ką veikti? - Pasitikrink, gal turi talentą.

2011.11.15 bongas
  • 67
5
stuma, armimenai



Nuotraukos nėra
Anonimas 4990    
BUMERIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5148    
#2 tai dar pasakyk kad pirma karta kairiaranki matai -_-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5318    
mėgstu kaip kairiarankiai groja!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5337    
is kaires pavaro pirma kart matau kad taip gitara laikydamas kas grotu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5338    
Vaikinai su uniformom ir dar + sitaip su gitarom moka.Wau :)
Grįžti į viršų