#5 Žmogus gali apsiginti. Žmogus yra veidmainis. Žmonių pasaulyje ir taip per daug.
Neturi merginos? Nusipirk šunį - Per pirmą pasivaikščiojimą su juo - jau turėsi
Anonimas
5106
Anonimas
5180
taip ir yra jei matau zmogu kencianti tai man yra px bet neduok dieve gyvuna nelaiminga pamatau
Anonimas
5336
Čia tas gyvunų meilės idiotizmas mane užkniso. Kai žmonės miršta tiesiog gatvėje tai pochui, bet kai pamato šuniuką badaujantį tai tada, o koks vargšas.
povilasq
5336
nu, o suni kur po to det?
Anonimas
5336
#1 tai ne miskais vaiksciok, nueik i kluba.
gitaristas
5336
nusipirk tokį kaip nuotraukoj, tai susirasi vaikiną...
Dimka
5336
ble :D vaiksoju jau 3 metai:D
|

