#5 Žmogus gali apsiginti. Žmogus yra veidmainis. Žmonių pasaulyje ir taip per daug.
Neturi merginos? Nusipirk šunį - Per pirmą pasivaikščiojimą su juo - jau turėsi
Anonimas
5108
Anonimas
5182
taip ir yra jei matau zmogu kencianti tai man yra px bet neduok dieve gyvuna nelaiminga pamatau
Anonimas
5338
Čia tas gyvunų meilės idiotizmas mane užkniso. Kai žmonės miršta tiesiog gatvėje tai pochui, bet kai pamato šuniuką badaujantį tai tada, o koks vargšas.
povilasq
5339
nu, o suni kur po to det?
Anonimas
5339
#1 tai ne miskais vaiksciok, nueik i kluba.
gitaristas
5339
nusipirk tokį kaip nuotraukoj, tai susirasi vaikiną...
Dimka
5339
ble :D vaiksoju jau 3 metai:D
|

