Neturiu jėgų jai pasakyti - Kad grįžau po darbo pavargęs..

2011.09.12 Canonas
  • 109
4
Neturiu jėgų jai pasakyti







Ignassin 5217    
#1 Akivaizdu, jog autorius vis dar gyvas :) ir tebekuria geras demo net ir po beveik pusės metų nuo šios demo ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
tokiai jegu visada atsirastu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
jei reik pavaduosiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5402    
poxui man ar tu turi jegu ar neturi man neidomu supratai?
Grįžti į viršų