Neužmušk uodo - juo teka tavo kraujas

2010.07.01 klisassnaiperis
  • 54
7
kraujas







Nuotraukos nėra
Anonimas 4926    
as labai skupas todel uz vagyste mirties bausme paskelbiu :D
Akvile 5818    
išsaugokim uodus....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
pffff... is TV antenos anekdotu... galiu parasyt!
-Mielasis, ar neuzmusi uodo?
-Ne! Gi juo teka mano kraujas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Taip taip, auginikm uodus...
vikangel 5840    
Ši demotyvacija tai gera. :D įtrauksiu į mėgstamiausius. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Ir kuo tu uzsikresi, moli? :) gi cia ne siltieji krastai, maliarijos uodais neplinta..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
nu nxx.. ir ne tik mano ir visu :D tu ka nori gal kuo nors uzsikrest per ta krauja? :D
Grįžti į viršų