Ne,vėjau,nesijaudink. - Aš tikrai neplanavau šiandien atrodyti gerai.

2010.11.01 paslaptinga
  • 65
6
vejas,plaukai,suvelti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Gera demo :D Krc bisk atsilike komentarai. Nu bet nieko, yra zmoniu kuriem atleist reik.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Ne, demo kurėjau, nesijaudink,
Gal kada sukursi ką nors protingo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
esme asilai yra tame, kad kai nori gražiai atrodyt, būtent tą dieną vėjas rauna galvą, taršo plaukus ir atrodai baisiai. ironija čia. IRONIJA.
Rocknroll 5715    
WTF? gerai jinai cia atrodo kas per nesamone demo ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
WTF?
povilasq 5715    
tai ir puiku, nes atrodai tai baisiai...
Grįžti į viršų