Neviltis - Apima tada, kai tave palieka tie, kurių tau labiausiai reikia....

2010.03.29 Credal
  • 267
17
Neviltis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5572    
sokant per tramplyna, visas svoris tenka galiniams ratams tdl yra tikimybe jiems isluzt. Tai cia jokio PS nera.
Nuotraukos nėra
dragonaurus 5610    
#14 pasikark
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
kam cia verciat kvailiai ? :)
Nuotraukos nėra
kamile 5808    

It's Hard - when the ones you need the most leave...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
prasyciau lentu, viniu ir plaktuko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Ne PS, savo akim mačiau, beveik identišką situaciją, kai tik vienas iš galinių nulūžęs skrido šalia priekinio. Galit įsivaizduot, koks jausmas, a? Jei tramplynas staigiai užsiverčia, tai gaunasi, kad vos ne įsirėži į jį greit važiuodamas - taip ir neatlaiko apkrovos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
Jeigu cia PS tai kazkas labai gerai moka dirbti, net seselius padare. Anyway puiku +5. Ir prajuokino, ir priverte susimastyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
Na cia neabejoju kad tokiu bus ne vienas kur sauks visa gerkle kad photoshop, bet p* jau daros ant tokiu :)

Smaiksti netgi sita demotyvacija, o ir smalsu kaip ten nusileido jis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Photoshop
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
taikliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
cia tai geras :D
LookAtMe 5929    
Pzdc, taip gerai pataikyta! :D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
fail :D
wwestas 5931    
Prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
uzskaitau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
sitas geras ;D
Grįžti į viršų