"Niekad nelankiau kino akademijos ... - ... lankiausi kino teatruose"

2010.05.20 antoni
  • 78
23
kinas,kino, akademija,teatras,rezisierius,quentin, tarantino,citata







Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Kokie slykstus zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
nenulūžk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Oho kokie komentarai. Luztu :D
Vyncas2 5789    
#19 Kad tu dar gyva ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Komentarai žudantys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#8 o tu jau ten?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 I lol'd
Mirka 5882    
#11 Pritariu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
#10 C-C-C-Combo breaker.
DeZaVu 5882    
Geriausias rezisierius ever x)
indigokid 5883    
ble koma ;D
Gusta-Fang 5883    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
Banda Idiotu.
pikc 5883    
H2O
vadimas 5883    
Oho... :D
Gusta-Fang 5883    
#7 Oho ajkit jus nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#6 Oho koks tu pastabus.
IsGatves 5883    
#5 Oho kokie jus pikti...
rossoneri 5883    
#4 oho koks tu užgaulus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#3 Oho koks tu sarkastiskas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#2 oho sunku paziureti i zymes? o.o
sch 5883    
#1 oho is kur zinai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
Kventinas Tarantinas :)
Grįžti į viršų