Niekada nevėlu atsiprašyti... - Bet kartais per vėlu atleisti.

2010.07.02 Kyle
  • 131
23
Niekada nevėlu atsiprašyti...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
tai kas gi yra ta demotyvacija po velniu, ? nes ka gero teideda, vis ispeikia visaip, tai kas gi tai yra ?
pasirodo net visokiu cia taisykliu yra,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Žmonės, pirma išsiaiškinkit kas yra Demotyvacija ir tik tada dėkit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
miela ^_^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
ai nai nai kokios saldybės...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
True, True, True... Vazzzzuuuuup :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
True
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
Tiesa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
Tikra tiesa...
-Viktorija- 5832    
+
Nuotraukos nėra
Mp3 5833    
Super sitas, labai gera mintis...
Nuotraukos nėra
Roocky 5833    
F-O-T-O-š-O-P-A-S!!!!! (juokauju ^_^)

jooo..... sukubt ir man reiktu :D
miildutee 5834    
;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Keista, kad čia neišlenda genijai sakyt "Fotošopas" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
wajetau ;[ slogu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
(Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
sad :C
Aspire 5835    
Gera demo ;(
Inkognito 5835    
Priverte nusisypsoti :)
Nuotraukos nėra
Elena 5835    
Patinka :))
Nuotraukos nėra
Ramus 5835    
va cia teisybe..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Tep
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Labai grazi mintis.
Grįžti į viršų