jei nesupranti, kas parašyta angliškai, dar nereiškia, kad tai nesąmonė ;D
Niekada neverta - daryti skubotų išvadų.
Anonimas
5640
Anonimas
5640
gal nebesvaikit?? buvo nebuvo,blem ne visi cia sedi 24/7 istisus metus kaip kruva cia tokia komentatoriu,as pvz pirma karta sita matau, ir manau,kad as cia ne viena tokia, taip kad maziau apie save galvokit
Anonimas
5641
kada baigsit vogti?
Anonimas
5641
nuotrauka gera tekstas nesamone :D
Anonimas
5641
pabandykite perskaityt nuo galo kazkaip idomiau atrode :D
LietuvaiteV
5641
:D
Anonimas
5641
BUVO BLIA..
Anonimas
5642
#3 mldc :D forever alone
Anonimas
5642
cha kaip prajuokino :D
Anonimas
5642
#11 Nu pzdc suskėlei :D
Anonimas
5642
#6 mldc tu ;) savikritiskas zmogus :D
Anonimas
5642
Buvo jau, bet siaip geram bet buvo...
Anonimas
5642
jah
Eimante.
5642
Buvoo
Anonimas
5642
#7 Ne, tik pasakau, koks tikras ju charakteris, tu degrade.
Anonimas
5642
#6 taiiii... tu gėjus? ^^
Anonimas
5642
Tai tik parodo, kokios moterys psichiskai netsatiblios ir ispucia problemas is nieko.
Anonimas
5642
math again
fent
5642
tiurbokvadro avataras puikiai atitinka tave...
Gintarine
5642
:D:D:D:D:D:D:D:D
tiurbokvadro
5642
sveika suradus explosm.com komiksus
|

