Nieko nėra vertingiau - Už laiką

2011.07.14 zvp
  • 1090
22
Nieko nėra vertingiau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
MONEY!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5229    
#20 pinigai ateina ir iseina ir iseina ir iseina ( sorry nerasiu dabar tos demo bet mintis ne mano)
H31nk1ns 5420    
Pinigai iseina ir ateina ,o laika atsukti eina :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
yra-pinigai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5448    
#8 well i dont know, Zemeje yra viskas laikina, bet amzinybeje TIKRAI nera laiko.[:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5456    
va va demo kokia prasminga ir gera nuostabus zodziai apibudinantys akimirkas :)))
.oranGe 5456    
#13 Dar ir kaip demotyvuoja. Demotyvuoja švaistyti laiką veltui.
aciupakabra9 5456    
Coool
povilasq 5457    
ir vel nauja savaites emo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5457    
nedemotyvuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5461    
Aš labiau vertinčiau savo gyvenimą ir tai ką padariau vertingo nuo tos dienos kai gimiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5461    
cia esme kad svarbu laiku kazka atlikti o ne laikas?
gitaristas 5461    
Jei nori sužinoti akimirkos vertę, nespėk į tuoletą
Geras_Iksas 5461    
1, 4, 5 ir 6 biski lempiniai. pritariu #8 (time doesn't exist. clocks exists.)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5461    
NESAMONĖ. Laiko niera. Mes jį sukūrėm, jo niekada nebuvo, kol mums nepradėjo rūpėt pinigai...
povilasq 5461    
va, dabar jau galiu apsiverkti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
SAKE SITA KALBA SENIUNE KAZKATROS GRUPES
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
mano klifes kalba per simtadieni ir pask skambuti ;
p
Reinass 5462    
Va cia tai demo, super.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
uz sita demo duodu tau laika is fb :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
O rly?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
nu logiska, ir cia turbut demotyvuoja neskubeti :D
Grįžti į viršų