nieko nesakyk - nes tavo zodziai tik viska gadina

2010.05.31 trum
  • 100
8
nieko nesakyk







Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
... zodziai tik viska gadina. (kaip bezdalai ora)
Nuotraukos nėra
arrmiis 5860    
#6 xD geras cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
Nieko nesakyk - aš tą suką pats užmušiu. :D
lliinnuuttee 5866    
labai prasminga :)
Kristea 5867    
Gražu.. +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Pagaliau bent vienas tikras demotyvatorius, o ne ale prikolnas paveiksliukas su komentaru.
Nuotraukos nėra
trum 5867    
Panasiai ;D
hoho 5867    
čia jaučiu man skirta ;D
Grįžti į viršų