#26 aik tu sau, tai jei aš dirbu prie kompo, studijuoju dalyką, kuriam reikalingas kompas = aš noliferis? Ai ai ai :D Koks tūpas suvokimas.
Nolaiferiai... - Suras būdą išsisukti...
Anonimas
5225
Anonimas
5316
bl man taip neis as 5 aukste gyvenu :D
Anonimas
5693
Pukiai sugalvojo xD
Ex02r
5697
#26 tai jusu ziniai tu "noliferiu" daugiau nei isivaizduoji
b4nanas747
5697
#25 per para prie pc praleisdamas valanda/dvi savo laisvalaikio, nesi noliferis. noliferiais zmones pasidaro, kai ju pagr. laisvalaikio leidimo laikas yra prie kompiuterio ir tai trunka 6< valandu per para.
Anonimas
5697
Bet jus visi pagalvokit, kad jei stumiat ant vadinamųjų "noliferiu" tai stumiat ir ant savęs, nes sėdit kažkokioj jobanoj svetainėj ir gaištat laiką kažkokį šūdą komenduodami. (aš irgi)
xexe
5697
#15 kai reik viska primatai :D
Anonimas
5697
Iš blogybių renkamės mažiau kenkiančia... pvz alkocholizmas...rukymas..narkotikai..palyginus su noliferiais..tai jau geriau nolifint nei tai.. :D
Anonimas
5697
nu kaip mama sake taip jis ir padare :D
prikolas
5697
:D cia as nolifer :D
Anonimas
5698
#18 o kaip tu manai, kas geriau ?
iGURU
5698
Mine demo
Anonimas
5698
#17 tame ir esme, kad tai yra liga, priklausomybe. juk alkoholizmas ar narkotikai nera gyvenimo budas
Jeginis
5698
#5 o tai kodel no lifer cia skaitosi? Tai gal tam zmogui patinka toks gyvenimo budas ir jam gyvenimas yra prie kompo.. be gyvenimo cia labiau kaip guleti komos busenoj ar pan..
gretagreat28
5698
Kox geras :D
Baudziauninkas
5698
as tai neprimatyciau ekrano nuo tiek toli
Anonimas
5698
S-Dog >> Pritariu, as irgi apie tai pagalvojau. :D Keista, kad cia dar nepakomentavo
smala
5698
joo. cia gerai pavaizduota.
Anonimas
5698
Simai visu pirma tu pagalvok kaip tekste skambetu (neturintys gyvenimo) ir niekas net nesuprastu, kad apie nolaiferius sneka, o antra tai blt del to kad tai ir yra slengas.
Anonimas
5698
Cia grynai apie rocknroll, tik kad vietoj zaidimu jis komentuoja demotyvacijoj :D
Anonimas
5698
#6 O kodel taip ir neparase-neturintys gyvenimo?Ar taip kruciau? :D Moku anglu,nepergyvenk...
Ex02r
5698
#4 pritariu
Anonimas
5698
: DDDDDDDDDDDD
Anonimas
5698
#5 noliferiai reiskia, kad zmogus kaip ir "neturi gyvenimo", visa savo laisvalaiky praleidzia prie kompiuterio
Anonimas
5698
#5 ispradziu angiskai ismok .... NoLifer - Neturintis gyvenimo .....
Anonimas
5698
As nelabai suprantu mokyklos slengo,bet ar nolaiferiai reiskiai naujai gyvenantis,ar propaguojantys nauja gyvenimo buda?Paaiskinkit...
Sashiukas
5698
#3, Pritariu :)
OoS
5698
#1 Apgailėtinas tamstos mąstymas
Anonimas
5698
x
Ex02r
5698
same shit. Ka lauke veikt? Namie tai va su zmonem pabendrauji, o lauke iseini kaip kokiam apleistame mieste jautiesi. Visi dabar dazniausiai snukiaknygej sedi :D
|

