Nolaiferiai... - Suras būdą išsisukti...

2010.11.16 sirdys
  • 273
30
Nolaiferiai...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5225    
#26 aik tu sau, tai jei aš dirbu prie kompo, studijuoju dalyką, kuriam reikalingas kompas = aš noliferis? Ai ai ai :D Koks tūpas suvokimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5316    
bl man taip neis as 5 aukste gyvenu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Pukiai sugalvojo xD
Ex02r 5697    
#26 tai jusu ziniai tu "noliferiu" daugiau nei isivaizduoji
b4nanas747 5697    
#25 per para prie pc praleisdamas valanda/dvi savo laisvalaikio, nesi noliferis. noliferiais zmones pasidaro, kai ju pagr. laisvalaikio leidimo laikas yra prie kompiuterio ir tai trunka 6< valandu per para.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Bet jus visi pagalvokit, kad jei stumiat ant vadinamųjų "noliferiu" tai stumiat ir ant savęs, nes sėdit kažkokioj jobanoj svetainėj ir gaištat laiką kažkokį šūdą komenduodami. (aš irgi)
Nuotraukos nėra
xexe 5697    
#15 kai reik viska primatai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Iš blogybių renkamės mažiau kenkiančia... pvz alkocholizmas...rukymas..narkotikai..palyginus su noliferiais..tai jau geriau nolifint nei tai.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
nu kaip mama sake taip jis ir padare :D
Nuotraukos nėra
prikolas 5697    
:D cia as nolifer :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#18 o kaip tu manai, kas geriau ?
iGURU 5698    
Mine demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#17 tame ir esme, kad tai yra liga, priklausomybe. juk alkoholizmas ar narkotikai nera gyvenimo budas
Nuotraukos nėra
Jeginis 5698    
#5 o tai kodel no lifer cia skaitosi? Tai gal tam zmogui patinka toks gyvenimo budas ir jam gyvenimas yra prie kompo.. be gyvenimo cia labiau kaip guleti komos busenoj ar pan..
gretagreat28 5698    
Kox geras :D
Baudziauninkas 5698    
as tai neprimatyciau ekrano nuo tiek toli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
S-Dog >> Pritariu, as irgi apie tai pagalvojau. :D Keista, kad cia dar nepakomentavo
Nuotraukos nėra
smala 5698    
joo. cia gerai pavaizduota.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Simai visu pirma tu pagalvok kaip tekste skambetu (neturintys gyvenimo) ir niekas net nesuprastu, kad apie nolaiferius sneka, o antra tai blt del to kad tai ir yra slengas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Cia grynai apie rocknroll, tik kad vietoj zaidimu jis komentuoja demotyvacijoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#6 O kodel taip ir neparase-neturintys gyvenimo?Ar taip kruciau? :D Moku anglu,nepergyvenk...
Ex02r 5698    
#4 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
: DDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#5 noliferiai reiskia, kad zmogus kaip ir "neturi gyvenimo", visa savo laisvalaiky praleidzia prie kompiuterio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#5 ispradziu angiskai ismok .... NoLifer - Neturintis gyvenimo .....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
As nelabai suprantu mokyklos slengo,bet ar nolaiferiai reiskiai naujai gyvenantis,ar propaguojantys nauja gyvenimo buda?Paaiskinkit...
Nuotraukos nėra
Sashiukas 5698    
#3, Pritariu :)
OoS 5698    
#1 Apgailėtinas tamstos mąstymas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
x
Ex02r 5698    
same shit. Ka lauke veikt? Namie tai va su zmonem pabendrauji, o lauke iseini kaip kokiam apleistame mieste jautiesi. Visi dabar dazniausiai snukiaknygej sedi :D
Grįžti į viršų