Norėjau kokią valandą

norejau,kokia,valanda,skanu,saldainiai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4752    
rasoma kokea
Nuotraukos nėra
Anonimas 4754    
o k.rw koks susireiksminimas :D tik pamanykit,vienu asilu(-e) maziau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4756    
nu blem, jei nori - nusiperki, vapse kur cia normali demo bera sitam puslapy, kazkokie mazvaikiai jas patvirtina bitik butu. tikriausiai teks daugiau cia nebesliankyt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4756    
Cia is vis tokios sudinos demo but neturejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4756    
Turėjo būti "norejeu koke valanda"
Nuotraukos nėra
Anonimas 4756    
kaip tokia nesamone patvirtina?
Grįžti į viršų