rasoma kokea
Norėjau kokią valandą
Anonimas
4752
Anonimas
4754
o k.rw koks susireiksminimas :D tik pamanykit,vienu asilu(-e) maziau :D
Anonimas
4756
nu blem, jei nori - nusiperki, vapse kur cia normali demo bera sitam puslapy, kazkokie mazvaikiai jas patvirtina bitik butu. tikriausiai teks daugiau cia nebesliankyt...
Anonimas
4756
Cia is vis tokios sudinos demo but neturejo
Anonimas
4756
Turėjo būti "norejeu koke valanda"
Anonimas
4756
kaip tokia nesamone patvirtina?
|

