leki užsienin ir dirbi ir per išeigines taip ilsiesi :p
Norėtum čia pailsėti? - Eik į darbą!
Anonimas
5444
Pirmyn
5444
#5 tai taip ne tik is bet ir mano vaikai ilsisi. #6 ir visai tam nebutina zist apie mokslus. Svarbiausia moket surast laiko sau.
Anonimas
5444
tiems kas sako kad lietuvoje iš algos negalima čia išvažiuoti > reikėjo mokykloje nemiegoti. gerai baigusiems mokslus visur yra ir darbo ir pinigų. Aš kiekvienais metais leidžiu sau išskristi į šiltus kraštus ir ne po vieną kartą ;)
XciclonX
5444
#4 Visi mes ilsimės kol gerieji tėveliai mus išlaiko.
Pirmyn
5445
O as ir nedirbdamas taip ilsiuos :P
Anonimas
5445
puiki motyvacija emigruot.. :D
Anonimas
5445
pritariu :p
Fanatikeee
5445
už tokią algą kaip lietuvoj nieko neišeis
|

